REFERENCIE


Som veľmi emocionálna a hĺbavá, Kika mi poskytla takú úľavu od všetkého chaosu, ktorý sa vo mne vytvoril, za ktorú jej budem vďačná celý život. Počas najzložitejšieho obdobia môjho života, kedy som prestávala počúvať a dôverovať a uzatvárala som sa viac a viac do seba, bola tým človekom, od ktorého som odchádzala s pohľadom na svet, v ktorom som bola šťastná a zmierená. Jej vedené meditácie vytvorili v mojom vnútri harmóniu, ktorá ma sprevádzala celé dni, a vedomé nahliadnutie mi poskytlo tak potrebnú pomoc na celý život. Sprevádzala ma v období kedy na mňa spadla tiaha nového pohľadu na život a starých tráum. Je odborníčkou, ktorá má niečo naviac. Vo svojom obore sa našla.

Zuzka U.

Prácu Kristíny viem posúdiť nielen ako klientka, ale aj ako kolegyňa. Poznám viacerych terapeutov, ale vyberám si jednoznačne ju. Účinky terapie pociťujem takmer bezprostredne. Je veľmi empatická, flexibilná, vždy nájde ten správny prístup a spôsob vedenia terapie. A má bohaté skúsenosti. 

Ďakujem za to, že sa môžem spoľahnúť, že tu nájdem vždy pomoc. 

Kristína G.

Ako manažér veľkej spoločnosti som mal kvantum povinností a s tým spojený obrovský nátlak a stres. Kamarát mi odporučil hypnoterapiu a dal mi kontakt na Kristínu. Kristína bola schopná naplniť moje očakávania. Vďaka jej poradenstvu som si uvedomil veci, ktoré som si predtým neuvedomoval. A prostredníctvom terapie som dokázal nájsť príčinu stresu a naučil sa s ním pracovať. Môj život sa začal meniť k lepšiemu. Obrovská vďaka!

  Daniel V.

Chodím ku Kike na terapie už viac ako 3 roky a moje dojmy boli a sú vždy len pozitívne. Veľmi oceňujem jej prístup, kedy nielen počúva, ale snaží sa aj poradiť, pripadne naviest k najlepšiemu možnému riešeniu. Páči sa mi taktiež celková plynulosť a ľahkosť pri terapii, človek sa cíti uvoľnene, nervozita ihneď opadne. Kiku určite odporúčam, terapie s ňou sú jedinečné. 

Zuzana M.


Prišla som ku Kristínke s dcérkou, ktorá potrebovala odbornú pomoc, pretože nedokázala spracovávať

stres zo školy. Na jej stav sa určite podpísala aj situácia okolo koronavírusu. Nakoniec Kristínka veľmi

pomohla aj mne. Sedenia boli veľmi uvoľňujúce, vždy som sa na ne veľmi tešila. Je mimoriadne

empatická a milá, dáva vám pocit, že všetko zvládnete a všetko sa dobre skončí. Dcéra výborne zvládla

prijímačky a prijali ju na vysnívanú strednú školu. Kristínu bez váhania odporúčam, je to úžasná

terapeutka. Ďakujem.

Sofia a Zuzana Š.

Ak by som mala odporučiť nejakú terapeutku, tak jednoznačne Kristína. Terapie s ňou sú úžasné. ♥️ Dokáže sa dobre vcítiť do situácie iných, taktiež vie dobre poradiť v každej situacii, proste profesionál vo svojom odbore. Veľmi sa mi páči jej pozitívny prístup, žiadny nátlak, krok za krokom sa riešia veci. Za mňa je Kika top. 


Veronika D.